Сімейний собака виляє хвостом так сильно, як тіло трясеться; діти вимикають Xbox і стрибають від радості. Тоді подружжя приходить до цього сльозливого, щасливого обійми: солдат, що повертається додому з служби, є тріумфальною, мальовничою справою – такою, яка майже магічною. Або, принаймні, має бути.

Коли один національний гвардійник повернувся до свого дому після небезпечного ураганного полегшення, він, мабуть, очікував того чарівного чарівного моменту: щасливого собаки, піднесеного сина і слізної дівчини. Але замість цього він помітив, що деякі речі про його будинок не зовсім правильні …

Армійський медик Луїс Окампо жив у Шарлотті, штат Північна Кароліна, разом зі своєю подругою Кайлі Фінч та їхнім сином Лукіаном. Луїс служив у Національній гвардії Північної Кароліни, а у вересні 2018 року обов’язок призвав його до дії.

Ураган Флоренція, буря категорії 1, ударив узбережжя важкими вітрами і проливними дощами, затопив міста і знищив будинки. Охоронці розгорнули Луїса до міста Нью-Берн, що на березі річки.

Хоча Луїс і його місцеві воїни орієнтувалися після шторму, допомагаючи кожному, хто потребував води, їжі, або того, що у вас є, 20-річна Кайлі і Лукіан відправилися на місце, де вони почувалися б безпечніше без Луїса.

Національна гвардія

Зокрема, вона доставила її незабаром до будинку батьків Луїса, щоб вона не була самотньою. Вона залишила сімейну собаку вдома, де вона періодично реєструвалася. Протягом декількох днів, сім’я жила так – далеко від дому і один від одного.

Кайлі Фінч / Facebook

21 вересня Луїс повернувся додому зі свого короткого часу в Нью-Берні. Після того, як допомагав людям знову зібрати свої життя, він очікував щонайменше кілька годин для себе. Але одного разу вдома він не отримав вітання героя.

Луїс Окампо / Facebook

З Кайлі ще в будинку батьків, Луїс приїхав додому тільки для того, щоб привітати його з цікавим поглядом: собака, яка сама була вдома, бігала по двору.

Flickr

Ще більш цікавим було те, що бекдор залишився широко відкритим. Або собака навчила себе новий трюк і сам відкрив двері, або хтось, хто не повинен був відкрити цю задні двері. Залпа .

Проте, найважливішим було те, що вікно в спальні сина було відкрито: хтось розірвав замок з лопатою, що лежить поруч, і поповз у будинок! Вони все ще не були всередині?

Луїс Окампо / Facebook

Луїс увійшов до свого будинку через широко відкриті задні двері і озирнувся. Існував, на щастя, ніхто все ще всередині будинку. Але це був майже єдиний позитив, якого солдат міг відібрати від побаченого.

Луїс Окампо / Facebook

Зловмисник скрізь відкинув одяг. Вони вкрали ноутбук Луїс тримав всю свою роботу в школі; вони викрали систему відеоігор, вогнепальну зброю, і навіть видалили їжу з холодильника! І вони не зупинялися на цьому.

Кайлі Фінч / Facebook

Злодії взяли коробку монет, зібраної бабусею Луїса зі всього світу – щось надзвичайно сентиментальне до 24-річного. Після опитування пошкоджень, все, що він міг зробити, було приклеїти обличчя до рук.

Кайлі Фінч / Facebook

Так Кайлі знайшла свого солдата, коли вона повернулася додому. Бажаючи зробити щось, щоб допомогти, вона звернулася до Facebook і написала статус, який вона не знала, що зрештою змінить їхнє життя.

Луїс Окампо / Facebook

«Цей солдат, мій солдат, – писав Кайлі, – втратив все важливе значення … Ми намагаємося вивести це слово і побачити, чи є у когось інформація про те, хто його взяв. Будь ласка, поділіться і подивіться, що ми можемо дізнатися! “

Луїс Окампо / Facebook

Друг Кайлі, Мері Еліза Капрон, побачив цей пост і відчув величезне відчуття горя за пару, яку вона любила. Вона тісно співпрацювала з Луїсом протягом багатьох років і знала його як «дивовижного солдата і людини».

Мері Еліза Капрон / Facebook

Mary захотіла допомогти, таким чином вона встановлювала GoFundMe. “Для мене велика честь знати [Луїса]”, – написала вона, – і не може повірити, що щось таке страшне може статися з тим, хто так відданий служінню, його сім’ї та школі “.

Луїс Окампо / Facebook

Мері встановила мету збору коштів у розмірі 5000 доларів США. Це, як вона вирішила, було б достатньо, щоб замінити ноутбук і вогнепальну зброю, а також відремонтувати вікно зірваної спальні. Врешті-решт, пожертвування затопило… Та вони би не зупинилися!

У 11 днях, GoFundMe підняв тисячі для пари, хто врешті-решт попросив Mary закрити вниз fundraiser! Вони робили занадто багато грошей, вони сперечалися і не «хотіли зловживати щедрістю людей».

Але громадськість дійсно попросила Мері знову відкрити збір коштів після того, як вона закрила його на заклик пари: вони хотіли допомогти цьому воїну! Це зробило Луїса незручним, тому він і Мері розробили інший план.

Мері Еліза Капрон; Кайлі Фінч

В захваті від ентузіазму громадськості допомогти солдату, який потребує допомоги, Луїс, Кайлі та Мері перенаправили нові пожертви до Фонду допомоги воїнам і літакам, що допомагає місцевим гвардійцям стикатися з труднощами.

Національна гвардія Північної Кароліни / Flickr

Подружжя навіть дало частину грошей на пожертвування – що склало майже 15 тисяч доларів! – солдату, який жив у готелі після урагану, Флоренс приніс дерево на свій будинок. Луїс і Кайлі перетворили катастрофу на позитивний момент.

“Велика частина бажаючих давати пожертвування відбувається від того, як були щедрі люди”, – сказав Луїс. – І я хотів повернути це комусь іншому, кому потрібна допомога.

Кайлі Фінч / Facebook